Instruktører

 Navn  Kontakt information  Hold
Karen Schmidt Mobil:
Email:
+45 51 34 84 76
karnerschmidt@hotmail.com
Træner på ungdoms- og voksenholdet
Træneransvarlig
Gradueringsansvarlig Kvindeselvforsvar
Rene Møller Mobil:
Email:
+45 23 40 24 27
renemoeller@hotmail.com
Træner på børn, ungdoms-, voksen- og kampholdet
Bo Jin Pedersen Mobil:
Email:
+45 29 84 74 36
bo_mrm_pedersen@msn.com
Træner på ungdoms-, voksen- og kampholdet
Sebastian Jakobsen Mobil:
Email:
+45 24 24 80 45
Basse-007@hotmail.com
Træner på børneholdet
Jacob Hansen Mobil:
Email:
+45 61 72 77 65
jacobhagedorn@hotmail.dk
Træner på børneholdet
Peter Ørnhøj Mobil:
Email:
+45 26 33 67 h.ornhoj@gmail.com Træner på børneholdet
Lærke J Poulsen Mobil:
Email:
+45 29 93 31 23
laerkejpoulsen@gmail.com
Hjælpetræner på rollingeholdet
       
Ole Bodenhoff Mobil:
Email:
+45 31 21 83 85 Ole@bodenhoff.dk Træner på rollingeholdet
Lennart Jensen

Mobil

email

25713822

lennart2jensen@gmail.com

hjælpetræner på rollingeholdet
Thor Jørgensen Mobil:
Email:
+ 45 25 70 78 02       tbj26@live.dk Træner på rollingeholdet
Christina Jakobsen Mobil:
Email:
+45 40 29 24 96 christina.j14@hotmail.com Træner på børneholdet
Freja J. Poulsen Mobil: Email:  +45 29 70 10 17 frejapoulsen00@gmail.com Træner på rollingeholdet

Marcus

Nielsen 

mobil 

Email 

60465788

marcus.10@hotmail.dk

Træner på børneholdet 
Mikkel Thomsen

Mobil

email

81748507

mikkel.thomsen89@gmail.com

hjælpetræner på børneholdet

Powered by WordPress and ShopThemes