Instruktører

 Navn  Kontakt information  Hold
Karen Schmidt Mobil:
Email:
+45 51 34 84 76
karnerschmidt@hotmail.com
Træner på ungdoms- og voksenholdet
Træneransvarlig
Gradueringsansvarlig Kvindeselvforsvar
Rene Møller Mobil:
Email:
+45 23 40 24 27
renemoeller@hotmail.com
Træner på børn, ungdoms-, voksen- og kampholdet
Bo Jin Pedersen Mobil:
Email:
+45 29 84 74 36
bo_mrm_pedersen@msn.com
Træner på ungdoms-, voksen- og kampholdet
Jesper Hansen Mobil:
Email:
+45 60 17 73 07
Jesper_hansen32@hotmail.com
Træner på børneholdet
Sebastian Jakobsen Mobil:
Email:
+45 24 24 80 45
Basse-007@hotmail.com
Træner på børneholdet
Jacob Daugaard Mobil:
Email:
+45 31 60 49 46 jacob_daugaard@hotmail.com Træner på rollingeholdet
Simon Daugaard Mobil:
Email:
+45 31 60 60 25
simon-udsen@hotmail.com
Træner på rollingeholdet
Rasmus Rasmussen Mobil: +45 53 38 75 58 ras.mus.r@hotmail.com Træner på rollingeholdet
Christoffer Jakobsen Mobil:
Email:
+45 40 28 75 81
christofferjakobsen@hotmail.com
Hjælpetræner på børneholdet
Edward Pultz Mobil:
Email:
+45 22 89 17 46 Edvardpultz@hotmail.com Hjælpetræner på rollingeholdet
Ole Bodenhoff Mobil:
Email:
+45 31 21 83 85 Ole@bodenhoff.dk Hjælpetræner på rollingeholdet
Rasmus Elholm Mobil:
Email:
+45 31 75 50 52 rasmus.elholm@gmail.com Hjælpetræner på rollingeholdet
Thor Jørgensen Mobil:
Email:
+ 45 25 70 78 02       tbj26@live.dk Hjælpetræner på rollingeholdet
Christina Jakobsen Mobil:
Email:
+45 40 29 24 96 christina.j14@hotmail.com Hjælpetræner på kvindeselvforsvar
Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to toyota suv, infiniti suv and lexus suv